Çaj Mente (Peppermint Tea)

2,10

+ Free Shipping
Category:

Çaji organik i Mentes është një çaj bimor freskues dhe gjallërues i bërë nga gjethet organike të mentes.
Ky çaj rritet pa përdorimin e pesticideve të dëmshme ose kimikate, duke siguruar që të merrni një produkt të pastër dhe natyral.
Çaji organik i mentes ka një aromë freskuese. Është i njohur edhe për përfitimet shëndetësore, si p.sh
ndihmë në fokus, lehtësimin e stresit dhe rritjen e sistemit imunitar, Ndihmon në humbje të apetitit, etj.

Produkt nga Kosova, 100% organik. (15 qese x 2 g).

Kënaq me aroma intensive dhe shije të natyrës së pastër.
Udhëzimet për përdorim: Nxeheni ujin derisa të vloj. Lëreni qesen e filtrit në një filxhan prej 1,5 – 2 dl ujë të vluar. Pas 5 minutave hiqeni qesen, dhe shijoni aromën natyrale, të pijes së parezistueshme dhe të shijshme.

Shopping Cart
0

No products in the cart.

No products in the cart.