Çaj Bliri (Linden Tea)

2,20

+ Free Shipping
Category:

Ky çaj rritet pa përdorimin e pesticideve apo kimikateve të dëmshme,duke siguruar që të merrni çajin më të pastër dhe më natyral të mundshëm.

Disa nga benefitet e çajit nga bliri janë:

– Promovon relaksim
– Ndihmon në tretje
– Ndihmon në pagjumësi
– Ndihmon në tension të lartë.

Produkt nga Kosova, 100% organik. Çaj nga bliri (15 qese x 2 g). Zgjedhja e kujdesshme e bimëve më të mira ekologjike.

Kënaq me aroma intensive dhe shije të natyrës së pastër.
Udhëzimet për përdorim: Nxeheni ujin derisa të vloj. Lëreni qesen e filtrit në një filxhan prej 1,5 – 2 dl ujë të vluar. Pas 5 minutave hiqeni qesen, dhe shijoni aromën natyrale, të pijes së parezistueshme dhe të shijshme.

Shopping Cart
0

No products in the cart.

No products in the cart.