Çaj Kamomili (Chamomile Tea)

2,30

+ Free Shipping
Category:

Çaji organik i kamomilit është një çaj bimor natyral dhe i shëndetshëm i bërë nga organi më i mirë lule kamomili.
Ky çaj rritet pa përdorimin e pesticideve apo kimikateve të dëmshme,duke siguruar që të merrni çajin më të pastër dhe më natyral të mundshëm.

Çaji organik i kamomilit ka një aromë e lehtë dhe delikate me një aromë qetësuese, duke e bërë atë zgjedhjen perfekte për t’u çlodhur
pas një dite të gjatë. Ai është gjithashtu i mbushur me antioksidantë dhe lëndë ushqyese.

Produkt nga Kosova, 100% organik. (15 qese x 2 g). Zgjedhja e kujdesshme e bimëve më të mira ekologjike.

Kënaq me aroma intensive dhe shije të natyrës së pastër.
Udhëzimet për përdorim: Nxeheni ujin derisa të vloj. Lëreni qesen e filtrit në një filxhan prej 1,5 – 2 dl ujë të vluar.
Pas 5 minutave hiqeni qesen, dhe shijoni aromën natyrale, të pijes së parezistueshme dhe të shijshme.

 

Shopping Cart
0

No products in the cart.

No products in the cart.