Pjeshk dhe Kajsi (Peach & Apricot)

2,20

+ Free Shipping
Category:

Çaji i pjeshkës dhe kajsisë është një përzierje e shijshme dhe me fruta pjeshke të thata, dhe kajsi. Ky çaj është i përsosur për ata që e duan shijen e frutave të freskëta të verës dhe shijojnë një
pije e ëmbël dhe aromatike.

Mund të shijohet i nxehtë ose i ftohtë, duke e bërë atë një zgjedhje të gjithanshme, për të çdo kohë të ditës.

Nese deshironi ta konsumoni si Çaj të nxehte, vendosne ne uje te vluar per 3/4 minuta, ndërsa si Çaj të ftohtë vendoseni ne frigorifer dhe pas ftohjes shoqërone me limon apo portokall te fresket me disa gjethe Mente po ashtu të freskëta.

Shopping Cart
0

No products in the cart.

No products in the cart.