Çaj Mali ( Wilden Majoran)

2,10

+ Free Shipping
Category:

Disa nga benefitet e çaj të malit janë:

– Është një antioksidant i fuqishëm
– Ndihmon në reduktimin e akneve
– Përmirëson shëndetin e zemrës
– Përmirëson frymëmarrjen

Produkt nga Kosova, 100% organik. Çaj mali (15 qese x 2 g). Zgjedhja e kujdesshme e bimëve më të mira ekologjike. Kënaq me aroma intensive dhe shije të natyrës së pastër. Merrni një erë dhe ngrohuni në çdo filxhan. Udhëzimet për përdorim: Nxeheni ujin derisa të vloj. Lëreni qesen e filtrit në një filxhan prej 1,5 – 2 dl ujë të vluar. Pas 5 minutave hiqeni qesen.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Çaj Mali ( Wilden Majoran)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping Cart
0

No products in the cart.

No products in the cart.