Fruta Mali

+ Free Shipping

This product is currently out of stock and unavailable.

SKU: N/A Category:

Çaji i Frutave të Malit është një përzierje e shijshme dhe me fruta të ndryshme. Ky çaj është i përsosur për ata që e duan shijen e frutave të freskëta të verës dhe shijojnë një
pije e ëmbël dhe aromatike.

Mund të shijohet i nxehtë ose i ftohtë, duke e bërë atë një zgjedhje të gjithanshme, për të çdo kohë të ditës.

Nese deshironi ta konsumoni si Çaj të nxehte, vendosne ne uje te vluar per 3/4 minuta, ndërsa si Çaj të ftohtë vendoseni ne frigorifer dhe pas ftohjes shoqërone me limon apo portokall te fresket me disa gjethe Mente po ashtu të freskëta.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fruta Mali”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping Cart
0

No products in the cart.

No products in the cart.